Kredyt gotówkowy

Potrzebujesz kredytu gotówkowego?

Pomogę Ci go zdobyć!

Kredyt gotówkowy jest najszybszą formą na realizację założonego celu. Potrzebujesz pieniędzy na zakup sprzętu AGD, wyjazdu na wakacje lub zakupu auta? Nic prostszego.

Skorzystaj z mojej pomocy a zobaczysz, że zaciągnięcie kredytu gotówkowego jest prostsze niż myślisz. Jeśli w swoim banku nie udało Ci się zdobyć kredytu gotówkowego to nie zrażaj się, ale skorzystaj z  pomocy doświadczonego specjalisty – eksperta kredytu, który ma w ofercie wszystkie banki.

200zł banknoty zawiniete

Dlaczego ja?

Na co dzień doradzam w różnych, często skomplikowanych sprawach. Pomogę Ci sfinansować Twoją inwestycję i odpowiem na pytanie w jakim banku uzyskać najtańszy kredyt gotówkowy.

.

Korzyści dla Ciebie

  1. Nie jestem przedstawicielem jednego banku, dlatego działam wyłącznie w Twoim interesie.
  2. Posiadam bardzo bogatą ofertę wszystkich banków.
  3. Na moją opinię pracuję przez kilka lat. Większość moich nowych klientów pochodzi z poleceń. Nie zależy mi na jednorazowym kontakcie, tylko na wieloletniej współpracy i Twoim zadowoleniu dlatego zawszę pomogę Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę.
  4. Pomogę Ci przebrnąć przez wszystkie niuanse i kruczki w umowach. Poznasz dokładnie wszystkie koszty kredytu.
  5. Spotkania odbywają się w moim biurze w centrum Gdańska.
  6. Podczas spotkania w miłej atmosferze przy kawie lub herbacie sprawdzimy jaka opcja kredytu jest dla Ciebie najkorzystniejsza.
  7. Wszystkie formalności załatwimy w jednym miejscu.
  8. Nie ponosisz żadnych kosztów, działam na zasadach brokerskich i dostaję wynagrodzenie od banków za uruchomienie kredytu. Dodatkowo koszt kredytu wynegocjowanego przeze mnie jest niższy niż np. w przypadku umowy zawieranej bezpośrednio w banku.

Co mnie wyróżnia?

Z pewnością spotkałeś się z wieloma tzw. „doradcami finansowymi”, którzy byli nimi tylko z nazwy. Liczył się dla nich tylko jednorazowy kontakt, a w branży finansów nie mieli większego doświadczenia. Na szczęście większość z nich już dawno nie pracuje w tym zawodzie.

Ja na swoje rekomendacje musiałem ciężko pracować przez wiele lat. Kończąc studia na kierunku finanse zdobyłem odpowiednią wiedzę, którą uzupełniłem o doświadczenie zawodowe podejmując pracę w wielu uznanych firmach. Jestem na bieżąco z tą branżą, doradzając codziennie moim Klientom i śledząc wszelkie zmiany zachodzące w branży.

Jeżeli potrzebujesz kredytu gotówkowego lub kredytu konsolidacyjnego – zadzwoń!

Biuro

Jacka Malczewskiego 8/6

80-107 Gdańsk

Zapraszam do kontaktu

przy użyciu

Formularza kontaktowego

Kontakt

Telefon: 660 205 797

E-mail: biuro@finansowypiotr.pl