Kredyt hipoteczny

Marzysz o własnym mieszkaniu?

Oferuję pomoc w wyborze kredytu na mieszkanie. Pomagam znaleźć odpowiedź na pytanie: w jakim banku otrzymam najlepszy kredyt?

Najistotniejszą kwestią z Twojego punktu widzenia jest informacja – czy dostanę kredyt i ile mnie to wszystko wyniesie.

Jak jednak rozpoznać, czy oferta przedstawiona w banku jest faktycznie tą najatrakcyjniejszą?

Jedną z opcji jest udanie się do kilku różnych banków w celu porównania oferty – opcja bardzo dobra, lecz ma również swoje wady. Przede wszystkim każdy bank w inny sposób przedstawia całkowity koszt uzyskania kredytu. Trudno jest zorientować się, czy oferta z prowizją 0% i marżą 1,7% jest lepsza od tej z prowizją 1% i marżą 1,5%. Po drugie – nigdy nie wiesz na kogo trafisz. Rotacja pracowników banków jeszcze nigdy nie była tak duża jak obecnie. W związku z tym, nie masz pewności, czy osoba siedząca za biurkiem jest faktycznie najlepszym dla Ciebie specjalistą.

Własny dom (fokus)

 

Opcja 2: kalkulator kredytowy lub porównywarka internetowa. W tej sytuacji jest jeszcze trudniej niż w przypadku kontaktu z pracownikiem. Najczęściej banki podając dane do kalkulatorów kredytowych przyjmują najbardziej optymalne założenia (dobry dochód, historia w BIK, duży wkład własny). Niejednokrotnie zagłębiając się bardziej w szczegóły oferty widoczne jest, że owszem rata jest najniższa, lecz bank wymaga od nas zakupu produktów inwestycyjnych lub ubezpieczeń.

 

Opcja 3: skorzystać z pomocy zaufanej osoby.
Jeśli jesteś na tej stronie, to być może właśnie szukasz takiej zaufanej osoby. Sprawdź w górnej części tej strony zakładkę Referencje. Być może jestem właściwą osobą do zdobycia dla Ciebie kredytu.

 

Z kredytów niestandardowych jestem w stanie zrobić:

 • zakup nieruchomości wraz z kredytem na wykończenie zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym, a także w programie MdM
 • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony
 • zatrudnienie dla kobiety na urlopie macierzyńskim
 • zatrudnienie w oparciu o działalność wykonywaną osobiście tj. umowę zlecenie lub umowę o dzieło
 • zakup nieruchomości bez wymaganego wkładu własnego

Dlaczego ja?

To proste > sprawdź w dziale Referencje.

Korzyści dla Ciebie

 1. Nie jestem przedstawicielem jednego banku, dlatego działam wyłącznie w Twoim interesie.
 2. Posiadam bardzo bogatą ofertę kredytów hipotecznych – praktycznie wszystkie banki w Polsce.
 3. Koszt kredytu hipotecznego udzielonego za moim pośrednictwem jest na takim samym poziomie jak w banku.
 4. Na moją opinię pracuję przez kilka lat. Większość moich nowych klientów pochodzi z poleceń. Nie zależy mi na jednorazowym kontakcie, tylko na wieloletniej współpracy i Twoim zadowoleniu dlatego zawszę pomogę Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę.
 5. Pomogę Ci przebrnąć przez wszystkie niuanse i kruczki w umowach. Poznasz dokładnie wszystkie koszty kredytu hipotecznego.
 6. Spotkania odbywają się w moim biurze w centrum Gdańska, gdzie w pełnej dyskrecji porozmawiamy o Państwa potrzebach.
 7. Nie ponosisz żadnych kosztów, działam na zasadach brokerskich i dostaję wynagrodzenie od banków za uruchomienie kredytu.

Co mnie wyróżnia?

 • Zaangażowanie. Solidność. Uczciwość.
 • Rekomendacje od zadowolonych klientów

 

Jeżeli marzysz o własnym mieszkaniu i nie wiesz w jakim banku otrzymasz najlepszy kredyt hipoteczny, którego rata Cię nie przytłoczy i nie będziesz zaskoczony po podpisaniu umowy ukrytymi kosztami i zapisami: Dzwoń teraz! 660 205 797.

Biuro

Jacka Malczewskiego 8/6

80-107 Gdańsk

Zapraszam do kontaktu

przy użyciu

Formularza kontaktowego

Kontakt

Telefon: 660 205 797

E-mail: biuro@finansowypiotr.pl