Kredyt konsolidacyjny

Nie dajesz rady spłacać kolejnych rat?

Nie załamuj się! Pomogę Ci wyjść z tej sytuacji.

Nie wszystko trwa wiecznie, również Twoje wysokie zarobki. Jeżeli straciłeś pracę lub zarabiasz mniej i musisz spłacać kredyt lub raty okazały się zbyt dużym obciążeniem to trudno jest związać koniec z końcem.

Co więc zrobić w takiej sytuacji? Najlepiej nigdy do niej nie dopuścić, ale gdy już się zdarzyło to nie załamuj się. Masz kilka instrumentów, dzięki którym wyjdziesz na prostą. Jest to bardzo indywidualna sprawa i najbezpieczniej będzie skonsultować się z doświadczonym specjalistą.

Accountant working at the office

Dlaczego ja?

Niestety coraz częściej spotykam się z taką sytuacją. Na szczęście jako pośrednik kredytowy dysponuję bardzo dużą ofertą instrumentów takich jak kredyt konsolidacyjny czy refinansowy. Posiadam doświadczenie w znajdowaniu najkorzystniejszych ofert kredytów, dzięki któremu mogę dobrać najefektywniejsze rozwiązanie do konkretnego przypadku. Jeśli znalazłeś się w takiej sytuacji to pomogę Ci wybrnąć z kłopotów.

Korzyści dla Ciebie

  1. Nie jestem przedstawicielem jednego banku, dlatego działam wyłącznie w Twoim interesie.
  2. Posiadam bardzo bogatą ofertę kredytów konsolidacyjnych wszystkich banków.
  3. Na moją opinię pracuję przez kilka lat. Większość moich nowych klientów pochodzi z poleceń. Nie zależy mi na jednorazowym kontakcie, tylko na wieloletniej współpracy i Twoim zadowoleniu dlatego zawsze pomogę Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę.
  4. Pomogę Ci przebrnąć przez wszystkie niuanse i kruczki w umowach. Poznasz dokładnie wszystkie koszty kredytu konsolidacyjnego.
  5. Podczas spotkania w miłej atmosferze przy kawie lub herbacie sprawdzimy jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze.
  6. Wszystkie formalności załatwimy w jednym miejscu.
  7. Nie ponosisz żadnych kosztów, działam na zasadach brokerskich i dostaję wynagrodzenie od banków za uruchomienie kredytu. Dodatkowo koszt kredytu wynegocjowanego przeze mnie jest niższy niż np. w przypadku umowy zawieranej bezpośrednio w banku.

Co mnie wyróżnia?

Zapewne spotkałeś wielu tzw. „doradców finansowych”, którzy byli nimi tylko z nazwy i do tej pracy trafili przez przypadek. Istotny był dla nich wyłącznie jednorazowy kontakt, a o finansach nie mieli większego pojęcia. Na szczęście większość z nich już dawno nie pracuje w tym zawodzie.

Ja, jako rzetelny agent hipoteczny i ekspert finansowy, na swoje rekomendacje musiałem ciężko pracować przez wiele lat. Ukończyłem studia na kierunku finanse oraz zdobywałem doświadczenie w wielu renomowanych firmach.

Na co dzień doradzam w różnych, często bardzo skomplikowanych sprawach. Pomogłem już wielu osobom wyjść z kłopotów finansowych. Inni nie chcieli z nimi nawet rozmawiać.

Przykłady:

  • Pan Stanisław lat 60 zrozumiał, że przy emeryturze 1500 zł nie będzie w stanie wiecznie obsługiwać zobowiązań kredytowych o wartościach 4000 zł miesięcznie, zaciągając kolejny kredyt by spłacić poprzedni. Na szczęście Pan Stanisław zrozumiał to w porę, zanim pogrążył się w pułapce kredytowej. Umiejętne dobranie oferty połączenia jego kredytów pozwoliło mu odetchnąć i na nowo cieszyć się z życia.
  • Pan Paweł posiadał kredyt hipoteczny na kwotę 160 000 zł. Po zamianie kredytu na tańszy zyskał na obniżce 150 zł miesięcznie, dodatkowo otrzymał gotówkę na urządzenie nowoczesnej kuchni o której zawsze marzyła jego partnerka.

Jeżeli nie dajesz już rady spłacać wysokich rat kredytu, pomogę Ci wybrnąć z tej sytuacji: zadzwoń!

Biuro

Jacka Malczewskiego 8/6

80-107 Gdańsk

Zapraszam do kontaktu

przy użyciu

Formularza kontaktowego

Kontakt

Telefon: 660 205 797

E-mail: biuro@finansowypiotr.pl