Piotr Witecki – Pośrednictwo Finansowe

Międzygwiezdna 2F/77
80-299 Gdańsk

NIP: 584 245 37 62

Rzetelny Doradca finansowy Piotr Witecki

Każdy z nas ma swojego ulubionego fryzjera, dentystę czy mechanika samochodowego
– ja będę Twoim ulubionym doradcą finansowym.

Nazywam się Piotr Witecki i jestem doradcą finansowym. Od niemal 10 lat oferuję pomoc w wyborze kredytu oraz otrzymywaniu produktów kredytowych. Zdobyta wiedza praktyczna oraz ukończone studia ekonomiczne pozwalają mi na efektywną pracę, co przekłada się na sukcesywnie powiększające się grono usatysfakcjonowanych Klientów.

Podczas spotkania ze mną ocenię Wasze możliwości do uzyskania największego zobowiązania w budżecie domowym – kredytu hipotecznego. Wspólnie dobierzemy najkorzystniejsze oferty banków, okres kredytowania Waszego kredytu, odpowiedni wkład własny oraz walutę kredytu. Udzielę szczegółowych odpowiedzi na pytania dotyczące kredytu dla wolnych zawodów, kredytów dla osób pracujących za granicą.

Zobaczycie, że oferty 0% nie zawsze są takie, jak na rysunku w banku.

Rzetelny Doradca finansowy Piotr Witecki

Na początku swojej działalności moi znajomi polecali mnie swoim znajomym. Zanim zdążyłem się obejrzeć miałem za sobą rok pracy i kilkudziesięciu zadowolonych Klientów. I tak to się zaczęło. Telefon coraz częściej zaczął wyświetlać nieznajome numery – byli to nowi Klienci z polecenia od poprzednich.

Bardzo szybko zorientowałem się, że taki sposób działania jest dla mnie najlepszy. Jestem profesjonalistą i każdego Klienta traktuję wyjątkowo. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam jego
dobro, i zawsze daję z siebie 110%, co skutkuje tym, że Klienci tak chętnie i często polecają mnie swoim kolejnym znajomym, a nasza współpraca nie ogranicza się do jednorazowego spotkania tylko przeradza się w wieloletnią przyjazną współpracę.