pośrednik kredytowy

Jak wygląda spotkanie z pośrednikiem kredytowym?

Zanim zaciągniesz kredy gotówkowy, hipoteczny czy konsolidacyjny, umów się na spotkanie z pośrednikiem kredytowym. Doradca finansowy pomoże ci wybrać najlepszą ofertę z dostępnych na rynku bankowym oraz podpowie rozwiązania dla ciebie najkorzystniejsze. Sprawdź w naszym wpisie, jak wygląda spotkanie z pośrednikiem i kiedy warto skorzystać z jego usług.

Przebieg spotkania z pośrednikiem kredytowym

Jako doświadczony pośrednik kredytowy proponuję Państwu spotkania w swobodnej, miłej atmosferze. Pierwszym etapem spotkania będzie ocena Państwa możliwości finansowych, umożliwiających uzyskanie jednego z trzech rodzajów kredytów:

  • hipotecznego,
  • konsolidacyjnego,
  • gotówkowego.

Następnie, biorąc pod uwagę Państwa możliwości, a także oczekiwania oraz kryteria przyznawania kredytów, stawiane przez banki, przedstawię ofertę pożyczki, idealnie dopasowaną do Państwa zdolności kredytowych. Oferta taka będzie dopasowana do Państwa możliwości także w zakresie optymalnego okresu kredytowania, wymaganego przez bank wkładu własnego i Państwa sytuacji materialnej. Kolejnym etapem spotkania będzie pomoc z mojej strony w dopełnieniu formalności, związanych z zaciągnięciem kredytu.

Oprócz spotkań bezpośrednich w moim biurze istnieje także możliwość spotkania w formie wideokonferencji. Wówczas cały proces kredytowy prowadzę w sposób bezkontaktowy.

Dlaczego i kiedy warto skorzystać z usług pośrednika kredytowego?

Z usług pośrednika kredytowego warto skorzystać w sytuacji, kiedy brakuje Państwu czasu na samodzielną weryfikację bankowych ofert i osobiste odwiedzanie kilkunastu placówek finansowych. Doradca już na pierwszym spotkaniu obliczy zdolność kredytową, dzięki czemu przedstawi Państwu tylko te oferty, które będą adekwatne do Państwa sytuacji materialnej. Warto zdać się na pośrednika także wtedy, gdy nie dysponuje się wiedzą z zakresu finansów oraz zasad przyznawania kredytów. Doradca bowiem wyjaśni, na czym polega między innymi ubezpieczenie niskiego wkładu czy ubezpieczenie od utraty pracy. Dzięki pomocy doradcy z pewnością nie wpadniecie Państwo w kredytową pułapkę. Pomoc eksperta finansowego przyda się nie tylko w wyjaśnianiu skomplikowanej konstrukcji kredytów hipotecznych, lecz także podczas wypełniania niezbędnych dokumentów. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Dowiedz się więcej o naszych ciasteczkach w polityce prywatności.