kalkulator kredytu

Kalkulator kredytu hipotecznego

Kalkulator kredytu hipotecznego

Cześć, miło, że zaglądnąłeś na tę stronę. Szukasz kalkulator kredytu hipotecznego?

Być może właśnie uniknąłeś jednego z najpoważniejszych błędów w swoim życiu…

Zaciągnięcie kredytu hipotecznego spowoduje uszczuplenie Twojego miesięcznego budżetu o 50% – tak, o POŁOWĘ. Czy na prawdę możesz sobie pozwolić na oszczędności w tej materii?

Odpowiedz sobie zatem co chciałeś osiągnąć wpisując frazę kalkulator kredytu hipotecznego? Poznać wysokość raty, zobaczyć, jak wygląda Twoja zdolność kredytowa czy porównać ofertę banku?

To tak, jakbyś rozpoczął budowę domu od postawienia dachu – może się uda, ale zakładam, że będzie to bardzo trudne.

Nie zaczynaj od końca! Zrób wszystko z głową. Kalkulator kredytu hipotecznego nie pomoże…

W mojej firmie znajdę dla Ciebie najlepszy kredyt hipoteczny, ale dopiero po poznaniu Twojej sytuacji. Zakładając, że masz określony wkład własny, zarobki, rodzaj zatrudnienia, jesteś singlem bądź żyjesz w wolnym związku – to wszystko ma znaczenie. Nie zaczynamy od zjedzenia pysznego ciasta, gdy dopiero szykujesz składniki – poukładaj wszystko, abyś mógł zobaczyć wspaniały rezultat.

Wiem, że dzisiaj wszystko jest łatwe, przyjemne i dostępne na wyciągnięcie ręki. Masz smartphone’a i od razu uzyskujesz odpowiedź – niestety banki nie są aż tak poukładane. Warto zatem abyś poznał wszystkie możliwe warianty, zanim podejmiesz życiową decyzję.

Przez kilkanaście lat pomogłem prawie 3000 klientów w zdobyciu kredytu hipotecznego, zorganizowałem ponad 700 milionów złotych finansowań oraz spełniłem tony marzeń. Tu możesz sprawdzić opinię prawdziwych klientów, którym chciało się opisać proces z moim udziałem.

Zdobyłem przez lata także dużo kapitału, który sprawia – że aktualnie praca jest dla mnie wyłącznie przyjemnością, a nie przymusem. Mogę podzielić się z Tobą swoją wiedzą i wskazać autentycznie najlepsze rozwiązanie, a nie takie z którego więcej zarobię. Miej to na uwadze, korzystając z kalkulatora kredytu hipotecznego – nigdy nie wiesz, wedle jakiego algorytmu oferty są pozycjonowane.

Jeśli chcesz pomóc swojej szansie na znalezienie najlepszego kredytu, to zapraszam na kompletnie darmowe, niezobowiązujące spotkanie.

Jeśli jesteś z Trójmiasta lub okolic, wpadnij do mnie – na Przymorzu.

Gdy do biura Ci nie po drodze, porozmawiajmy online. Dzięki doskonałym znajomością procesów kredytowych, całość zrealizujemy całkowicie zdalnie – raz jedynie pojawisz się w banku celem podpisania umowy kredytowej.

60 minutowa rozmowa, a jestem przekonany, że przez kolejne lata stwierdzisz, że podjąłeś świetną decyzję.

Ciao!

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Dowiedz się więcej o naszych ciasteczkach w polityce prywatności.