Mieszkanie dla Młodych – kredyt MdM

Program dopłaty do zakupu nowych mieszkań i zwrotu VAT przy budowie domu.

Tylko u mnie kredyt MdM wraz ze środkami na remont!

Założenia są następujące:

 1. dla osób nie starszych niż 35 lat (w przypadku małżeństw to kryterium musi spełnić jedna osoba), nabywających swoje pierwsze lokum (Uwaga! Współposiadanie nieruchomości nie wyklucza możliwości uzyskania dofinansowania!) Jeśli na dzień wnioskowania posiadasz 3jkę lub więcej dzieci – kryterium wieku i pierwszej nieruchomości nie obowiązują.
 2. kredyt na minimum 15 lat, kwota kredytu minimum 50% wartości inwestycji
 3. zarówno rynek pierwotny jak i wtórny, a także budowa domu systemem gospodarczym
 4. zarówno małżeństwa jak i single – jednakowe dopłaty niezależnie od stanu cywilnego
 5. mieszkanie – dopłaty do 50m2, przy czym maksymalna powierzchnia lokalu nie może przekroczyć 75m2
 6. domy – dopłaty do 75m2, przy czym maksymalna powierzchnia lokalu nie może przekroczyć 100m2 rodzina-na-swoim
 7. dla osób z trójka lub większą ilością dzieci – maksymalna powierzchnia zostaje zwiększona o 10m2.

 

Dofinansowanie będzie wypłacone w kwotach:

 • 10% wartości przelicznika odtworzeniowego w formie wniesienia wkładu własnego (bezdzietni)
 • 15% w przypadku, gdy klienci będą posiadać 1 dziecko.
 • 20% w przypadku, gdy klienci będą posiadać 2 dzieci
 • 30% w przypadku posiadania co najmniej 3 dzieci

 

Maksymalny wskaźnik dopłat może wynieść więc aż 30% wartości.

Oznacza to, że aby stać się posiadaczem mieszkania lub domu – nie musicie Państwo posiadać wkładu własnego. Wymagany minimalny poziom zapewni wkład z programu MdM.

Warunkiem skorzystania z dopłat jest brak posiadania nieruchomości mieszkalnej (aktualnie i w przeszłości) – musi być to pierwsza nieruchomość w życiu. Program nie wyklucza jednak współposiadania nieruchomości. Jeśli jesteśmy/byliśmy właścicielami w niepełnym udziale – możemy skorzystać z dopłat.

Tylko u mnie możliwość wnioskowania o zakup nieruchomości wraz z kredytem na jej wykończenie!!!

Korzyści dla Was

 1. Nie jestem przedstawicielem jednego banku, dlatego działam wyłącznie w Waszym interesie.
 2. Na moją opinię pracuję przez kilka lat. Większość moich nowych klientów pochodzi z poleceń. Nie zależy mi na jednorazowym kontakcie, tylko na wieloletniej współpracy i Twoim zadowoleniu dlatego zawszę pomogę Wam wybrać najkorzystniejszą ofertę.
 3. Pomogę Wam przebrnąć przez wszystkie niuanse i kruczki w umowach. Poznacie dokładnie wszystkie koszty kredytu.
 4. Podczas spotkania w miłej atmosferze przy kawie lub herbacie wyliczę Waszą zdolność kredytową i sprawdzimy czy program Mieszkanie dla Młodych jest dla Was najkorzystniejszy.
 5. Wszystkie formalności załatwimy w jednym miejscu.
 6. Nie ponosicie żadnych kosztów, działam na zasadach brokerskich i dostaję wynagrodzenie od banków za uruchomienie kredytu. Dodatkowo koszt kredytu wynegocjowanego przeze mnie jest niższy niż np. w przypadku umowy zawieranej bezpośrednio w banku.

Co mnie wyróżnia?

Zapewne spotkaliście się z wieloma tzw. „doradcami finansowymi”, którzy byli nimi tylko z nazwy i do tej pracy trafili przez przypadek. Liczył się dla nich tylko jednorazowy kontakt, a o finansach nie mieli większego pojęcia. Na szczęście większość z nich już dawno nie pracuje w tym zawodzie.

Ja na swoje rekomendacje musiałem ciężko pracować przez wiele lat. Ukończyłem studia na kierunku finanse i zdobywałem doświadczenie w wielu uznanych firmach, ale co najważniejsze finanse są moją pasją i jestem na bieżąco z tą branżą śledząc wszelkie nowinki i zmiany.

Na co dzień oferuję pomoc w wyborze kredytu w różnych, często skomplikowanych sprawach.

Przykłady:

 • Młoda rodzina. Pani Ania w trakcie ciąży – niepracująca. Pan Jacek magazynier zarobki – ok. 2600 zł netto. Zakupili dwupokojowe mieszkanie w Gdańsku Oruni Górnej za 195 000 zł – mieli zdolność kredytową.
 • Wchodzący w dorosłe życie informatyk z Gdańska. Singiel. Zarobki na poziomie 2200netto. Przy mojej pomocy udało mu się nabyć nieruchomość za 230000zł. Tylko dzięki skorzystaniu z oferty odpowiedniego banku udało się zdobyć tak wysoką zdolność kredytową.

 

Jeżeli marzycie o własnym mieszkaniu i chcielibyście sprawdzić czy program Mieszkanie Dla Młodych jest dla was najkorzystniejszy:

Zadzwoń do mnie

660 205 797