Doświadczony ekspert kredytowy – Piotr Witecki

Nazywam się Piotr Witecki i jestem licencjonowanym agentem kredytu hipotecznego https://finansowypiotr.pl/kontakt/. Od ponad 12 lat działam jako pośrednik kredytowy w Gdańsku, Gdyni i Sopocie, udzielając wsparcia przy wyborze dopasowanych produktów finansowych oraz pomagając uzyskać pozytywną decyzję o udzielenie kredytu. Zdobyta wiedza praktyczna oraz ukończone studia ekonomiczne pozwalają mi na efektywną pracę, co przekłada się na sukcesywnie powiększające się grono usatysfakcjonowanych Klientów.

Moja historia…

Na początku działalności jako ekspert kredytowy moi znajomi polecali mnie swoim znajomym. Zanim zdążyłem się obejrzeć miałem za sobą rok pracy i kilkudziesięciu zadowolonych Klientów. I tak to się zaczęło. Telefon coraz częściej zaczął wyświetlać nieznajome numery – byli to nowi Klienci z polecenia od poprzednich.

Bardzo szybko zorientowałem się, że taki sposób działania jest dla mnie najlepszy. Jestem profesjonalistą i każdego Klienta traktuję wyjątkowo. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam jego dobro i zawsze daję z siebie 110%. To sprawia, że Klienci tak chętnie i często polecają mnie kolejnym znajomym. Dzięki temu moje wsparcie nie ogranicza się do jednorazowego spotkania, a przeradza się w wieloletnią przyjazną współpracę.

 

Piotr Witecki

Ekspert finansowy – jak wygląda współpraca?

Współpraca ze mną – jako ekspertem finansowym – ma formę bezpośrednich spotkań w biurze w Gdańsku. Zawsze zaczynam od oceny możliwości finansowych pozwalających na uzyskanie kredytu hipotecznego, konsolidacyjnego czy gotówkowego. Biorąc pod uwagę Państwa oczekiwania, sytuację materialną oraz kryteria stawiane przez konkretne banki, przedstawiam najkorzystniejsze oferty. Uwzględniam przy tym m.in. optymalny okres kredytowania, wymagany wkład własny, sytuację zarobkową i wiele innych.

W ramach współpracy oferuję nie tylko pomoc w wyborze kredytu, ale pomagam dopełnić formalności – szybko i bez zbędnej straty czasu.