Ekspert finansowy Piotr Witecki

Szukasz pomocy eksperta finansowego? Świetnie trafiłeś! Nazywam się Piotr Witecki i jestem licencjonowanym agentem kredytowym. Jako ekspert finansowy zdobyłem uznanie Klientów w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Ponad 13-letnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje, sprawiają, że moje biuro finansowe jest jednym z najchętniej wybieranych w Trójmieście. Moje kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty. W swojej codziennej pracy kieruję się etyką zawodową oraz szeroką wiedzą ekspercką.

Pomoc eksperta kredytowego z Gdańska i Gdyni

Pomoc eksperta kredytowego polega na udzielaniu wsparcia przy wyborze dopasowanych produktów finansowych oraz pomocy w uzyskaniu pozytywnej decyzji o udzieleniu kredytu. Zdobyta wiedza praktyczna oraz ukończone studia ekonomiczne pozwalają mi na efektywną pracę, co przekłada się na sukcesywnie powiększające się grono usatysfakcjonowanych Klientów.

Moja historia…

Na początku działalności jako ekspert kredytowy w Gdańsku i okolicach, moi znajomi polecali mnie swoim znajomym. Zanim zdążyłem się obejrzeć miałem za sobą rok pracy i kilkudziesięciu zadowolonych Klientów. I tak to się zaczęło. Telefon coraz częściej zaczął wyświetlać nieznajome numery – byli to nowi Klienci z polecenia od poprzednich.

Bardzo szybko zorientowałem się, że taki sposób działania jest dla mnie najlepszy. Jestem profesjonalistą i każdego Klienta traktuję wyjątkowo. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam jego dobro i zawsze daję z siebie 110%. To sprawia, że Klienci tak chętnie i często polecają mnie kolejnym znajomym. Dzięki temu moje wsparcie nie ogranicza się do jednorazowego spotkania, a przeradza się w wieloletnią przyjazną współpracę.

Piotr Witecki

Ekspert finansowy – jak wygląda współpraca?

Współpraca ze mną, jako rzetelnym ekspertem finansowym, ma formę bezpośrednich spotkań w biurze w Gdańsku. Zawsze zaczynam od oceny możliwości finansowych pozwalających na uzyskanie kredytu hipotecznego, konsolidacyjnego czy gotówkowego. Biorąc pod uwagę Państwa oczekiwania, sytuację materialną oraz kryteria stawiane przez konkretne banki, przedstawiam najkorzystniejsze oferty. Uwzględniam przy tym m.in. optymalny okres kredytowania, wymagany wkład własny, sytuację zarobkową i wiele innych. W ramach współpracy z ekspertem kredytowym, mają Państwo zapewnioną nie tylko pomoc w wyborze kredytu, ale również pomoc w dopełnieniu formalności – szybko i bez zbędnej straty czasu. Z moją pomocą sfinansujesz swoje cele.