Promesa kredytowa

Boisz się podpisać umowę przedwstępną?

Mam dla Ciebie doskonałe rozwiązanie – promesę kredytową.

Jeśli kiedykolwiek starałeś się o zakup mieszkania to zapewne wiesz, jak bardzo developerzy potrafią grać na Twoich uczuciach. Niejednokrotnie pewnie słyszałeś, że mieszkanie, które zamierzasz kupić jest najlepszym a zarazem ostatnim w ofercie. Jeśli nie zdecydujesz się podpisać umowy w ciągu jednego dnia, to jest na to mieszkanie już kolejnych pięciu kupujących.

Nie daj się podpuścić. Taką decyzję należy podejmować z głową i bardzo rozsądnie. Przeczytaj poniżej jak można uniknąć stresowych sytuacji.

promesa

Dlaczego ja?

Pośrednictwo kredytowe jest moim zawodem i podchodzę do niego z niezwykłym zaangażowaniem. Na co dzień pomagam klientom w kontaktach z developerami i wiem jak z nimi rozmawiać. Z chęcią podzielę się swoim doświadczeniem i pomogę Ci w tych rozmowach żebyś mógł cieszyć się swoim wymarzonym mieszkaniem i nie ponosić niepotrzebnych kosztów.

Korzyści dla Ciebie

  1. Nie jestem przedstawicielem jednego banku, dlatego działam wyłącznie w Twoim interesie.
  2. Posiadam bardzo bogatą ofertę wszystkich banków.
  3. Na moją opinię pracuję przez kilka lat. Większość moich nowych klientów pochodzi z poleceń. Nie zależy mi na jednorazowym kontakcie, tylko na wieloletniej współpracy i Twoim zadowoleniu dlatego zawszę pomogę Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę.
  4. Pomogę Ci przebrnąć przez wszystkie niuanse i kruczki w umowach. Poznasz dokładnie wszystkie koszty kredytu.
  5. Spotkania odbywają się w moim biurze w centrum Gdańska.
  6. Podczas spotkania w miłej atmosferze przy kawie lub herbacie sprawdzimy jaka opcja kredytu jest dla Ciebie najkorzystniejsza.
  7. Wszystkie formalności załatwimy w jednym miejscu.
  8. Nie ponosisz żadnych kosztów, działam na zasadach brokerskich i dostaję wynagrodzenie od banków za uruchomienie kredytu. Dodatkowo koszt kredytu wynegocjowanego przeze mnie jest niższy niż np. w przypadku umowy zawieranej bezpośrednio w banku.

Co mnie wyróżnia?

Zapewne spotkałeś się z tzw. „doradcami finansowymi”, którzy byli nimi tylko z nazwy i do tej pracy trafili przez przypadek. Liczył się dla nich tylko jednorazowy kontakt, a o finansach nie mieli znaczącej wiedzy.

Na swoje rekomendacje musiałem ciężko pracować przez długi czas. Ukończyłem studia na kierunku finanse i zdobywałem doświadczenie w zawodzie doradcy finansowego pracując w wielu uznanych firmach.

Przykłady:

  • Pan Janek z żoną Marią posiadali bardzo skomplikowaną sytuację z dochodami. Pan Janek prowadził działalność gospodarczą, lecz okres jej prowadzenia wynosił zaledwie 3 miesiące. Pani Maria z kolei w momencie gdy postanowiła ubiegać się o kredyt z mężem – straciła pracę. Bardzo zależało im na zakupie nieruchomości, gdyż znalazła „super ofertę”. Małżeństwo bało się podpisać umowę ze sprzedającym, gdyż warunkiem była wpłata na jego rzecz, zadatku (bezzwrotnie) w kwocie 30 000zł. Na szczęście młoda rodzina w porę zgłosiła się do mnie i wspólnie opracowaliśmy plan działania. Małżeństwo złożyło za moim pośrednictwem wnioski o promesę kredytową w kilku bankach. Po tygodniu czasu otrzymaliśmy odpowiedzi. Niestety dla klientów decyzje te były w każdym przypadku negatywne. Klienci nie mogli otrząsnąć się z tej informacji, lecz po kilku dniach przemyśleli, że w ten sposób zaoszczędzili 30 000 zł. Klienci wrócili po pomoc po trzech miesiącach i wówczas bez problemu otrzymali kredyt, na jeszcze jak się okazało – lepszą ofertę.
  • Pan Michał postanowił kupić mieszkanie z rynku pierwotnego. Nie był pewien swoich dochodów, dlatego zdecydował się skonsultować ze mną. Wspólnie złożyliśmy wniosek o promesę kredytową. Po tygodniu czasu Pan Michał otrzymał decyzje pozytywne z banków. Mógł więc bez problemu i obaw udać się do developera, aby zawrzeć umowę przedwstępną na zakup wymarzonej kawalerki, bez ryzyka utraty pieniędzy.

Jeżeli nie wiesz czy otrzymasz kredyt i nie chcesz ponosić dodatkowych kosztów: skontaktuj się ze mną!