Kredyt hipoteczny

Przeglądając ogłoszenia typu „mieszkanie sprzedam w Gdańsku” czy „mieszkanie kupię w Gdańsku”, nasuwa się jeden wniosek – zainteresowanie nieruchomościami na terenie Trójmiasta jest ogromne. Wiele jest osób, które chcą zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu, a jedyną przeszkodą jest brak wystarczających środków. To jednak nie musi być przeszkodą – jako ekspert finansowy pomogę uzyskać kredyt hipoteczny.

Kredyt hipoteczny – jak wybrać najlepszy?

Własny dom (fokus)

Kredyt hipoteczny to forma wsparcia finansowego, dzięki któremu można nabyć konkretną nieruchomość. Z dostępem do tego rodzaju kredytów nie jest trudno – właściwie każdy bank ma go w swojej ofercie. Problemem może być wybór najkorzystniejszej oferty – nie wszyscy są w stanie oszacować czy kredyt z prowizją 0% i marżą 1,7% będzie lepszy niż kredyt z prowizją 1% i marżą 1,5%.

Wcale jednak nie muszą być Państwo ekspertami w tej dziedzinie – jako pośrednik kredytowy w Trójmieście służę swoją wiedzą i doświadczeniem.

Biorąc pod uwagę zdolność kredytową oraz inne warunki stawiane przez banki, pomogę w wyborze najbardziej optymalnej oferty. Dzięki moim kompetencjom zwiększą Państwo szanse na uzyskanie kredytu – także w przypadku osiągania dochodów:

  • w ramach umowy o pracę na czas określony
  • pochodzących z zasiłku macierzyńskiego
  • z działalności wykonywanej osobiście, tj. umowy o dzieło, umowy zlecenie.

Na przestrzeni lata udało mi się również pomóc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości bez wymaganego wkładu własnego czy na zakup nieruchomości wraz  kredytem gotówkowym na wykończenie mieszkania.

Pomoc w wyborze kredytu – dlaczego ja?

Pomoc w wyborze kredytu hipotecznego może okazać się niezbędna. Zastanawiają się Państwo, dlaczego mieliby skorzystać właśnie z mojego wsparcia? Poniżej prezentuję najważniejsze korzyści.

  • Nie jestem przedstawicielem jednego banku, dlatego działam wyłącznie w Państwa interesie.
  • Posiadam bardzo bogatą ofertę kredytów hipotecznych – wszystkie liczące się banki w Polsce.
  • Koszt kredytu hipotecznego udzielonego za moim pośrednictwem jest na takim samym poziomie jak w banku.
  • Na moją opinię pracuję przez wiele lat. Większość moich nowych klientów pochodzi z poleceń. Nie zależy mi na jednorazowym kontakcie, tylko na wieloletniej współpracy i Państwa zadowoleniu dlatego zawszę pomogę wybrać najkorzystniejszą ofertę.
  • Pomogę przebrnąć przez wszystkie niuanse i kruczki w umowach. Dzięki temu dokładnie poznają Państwo wszystkie koszty kredytu hipotecznego.
  • Spotkania odbywają się w moim biurze w centrum Gdańska, gdzie w pełnej dyskrecji porozmawiamy o Państwa potrzebach.
  • Nie ponoszą Państwo żadnych kosztów.  Wynagrodzenie otrzymuję od banków w momencie uruchomienia kredytu.

Jeżeli chcą Państwo zaciągnąć kredyt hipoteczny z ratą dopasowaną do możliwości finansowych, serdecznie zapraszam do kontaktu.

You can’t even visualise what number of your educational situations is going to be sorted out the moment you want to demand pro help and buy essay papers write my essay