Kredyt hipoteczny w Gdańsku i Gdyni

Fachowe doradztwo w pozyskaniu najtańszego kredytu hipotecznego

Przeglądając ogłoszenia typu „mieszkanie sprzedam w Gdańsku” czy „mieszkanie kupię w Gdańsku”, nasuwa się jeden wniosek – zainteresowanie nieruchomościami na terenie Trójmiasta jest ogromne. Wiele jest osób, które chcą zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu, a jedyną przeszkodą jest brak wystarczających środków. To jednak nie musi być przeszkodą – z naszą pomocą dowiedzą się Państwo, jak uzyskać najlepszy kredyt hipoteczny w Gdańsku i Gdyni.

 

Kredyt hipoteczny Gdynia i Trójmiasto – jak wybrać najlepszy?

Jaki kredyt hipoteczny wybrać? Kredyt hipoteczny to forma wsparcia finansowego, dzięki któremu można nabyć konkretną nieruchomość. Z dostępem do tego rodzaju kredytów nie jest trudno – właściwie każdy bank ma go w swojej ofercie. Problemem może być wybór najkorzystniejszej oferty – nie wszyscy są w stanie oszacować czy kredyt z prowizją 0% i marżą 1,7% będzie lepszy niż kredyt z prowizją 1% i marżą 1,5%.

Wcale jednak nie muszą być Państwo ekspertami w tej dziedzinie – jako agenci hipoteczni w Trójmieście służymy swoją wiedzą i doświadczeniem.

Biorąc pod uwagę zdolność kredytową oraz inne warunki stawiane przez banki, pomożemy w wyborze najbardziej optymalnej oferty. Dzięki naszym kompetencjom zwiększą Państwo szanse na uzyskanie kredytu – także w przypadku osiągania dochodów:

  • w ramach umowy o pracę na czas określony
  • pochodzących z zasiłku macierzyńskiego
  • z działalności wykonywanej osobiście, tj. umowy o dzieło, umowy zlecenie.

Podczas wykonywania naszej działalności udało nam się również pomóc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości bez wymaganego wkładu własnego czy na zakup nieruchomości wraz  kredytem gotówkowym na wykończenie mieszkania. Chcesz połączyć kredyt hipoteczny z kredytem konsolidacyjnym? To również jest możliwe z naszą profesjonalną pomocą.

 

Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego – Gdańsk

Pomoc w wyborze najlepszego kredytu hipotecznego może okazać się niezbędna. Zastanawiają się Państwo, dlaczego mieliby skorzystać właśnie z mojego wsparcia? Poniżej prezentuję najważniejsze korzyści.

  • Nie jesteśmy przedstawicielami jednego banku, dlatego działam wyłącznie w Państwa interesie.
  • Posiadamy bardzo bogatą ofertę kredytów hipotecznych – wszystkie liczące się banki w Polsce.
  • Koszt kredytu hipotecznego udzielonego za naszym pośrednictwem jest na takim samym poziomie, jak w banku.
  • Na naszą opinię pracowaliśmy przez wiele lat. Większość naszych nowych Klientów pochodzi z poleceń. Nie zależy nam na jednorazowym kontakcie, tylko na wieloletniej współpracy i Państwa zadowoleniu, dlatego zawsze pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę.
  • Pomożemy przebrnąć przez wszystkie niuanse i kruczki w umowach. Dzięki temu dokładnie poznają Państwo wszystkie koszty kredytu hipotecznego.
  • Spotkania odbywają się w naszym biurze w centrum Gdańska, gdzie w pełnej dyskrecji porozmawiamy o Państwa potrzebach.
  • Nie ponoszą Państwo żadnych kosztów. Wynagrodzenie otrzymujemy od banków w momencie uruchomienia kredytu.

Jeżeli chcą Państwo otrzymać kredyt hipoteczny z ratą dopasowaną do możliwości finansowych, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Agent hipoteczny Gdynia

Chociaż raty kredytów w ostatnich miesiącach poszybowały do góry, nie oznacza to, że marzenie o własnym domu lub mieszkaniu trzeba odłożyć na później. Dzięki pomocy agenta hipotecznego z Gdyni znajdą Państwo najtańszy kredyt hipoteczny! Pomożemy Państwu oszacować zdolność kredytową i wybierzemy bank, który udzieli kredytu na dogodnych warunkach.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji on-line z naszym agentem hipotecznym. Gwarantujemy, że kredyt na zakup nieruchomości w Gdyni lub Gdańsku wcale nie musi być drogi! Państwa satysfakcja jest naszym priorytetem, dlatego zapewniamy kompleksowe usługi (obejmujące znacznie więcej, niż tylko pomoc w znalezieniu oferty), dzięki którym kupią Państwo swój wymarzony dom za najlepszą cenę.

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, które poszukują usług sprawdzonego agenta hipotecznego na terenie Gdyni i Gdańska! W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu! Chętnie opowiemy więcej o tym, w jaki sposób działamy i dlaczego warto wybrać właśnie nas!

Potrzebujesz wsparcia w procesie kredytowym? Rozpocznij współpracę

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Dowiedz się więcej o naszych ciasteczkach w polityce prywatności.