Kredyt hipoteczny

Przeglądając ogłoszenia typu „mieszkanie sprzedam w Gdańsku” czy „mieszkanie kupię w Gdańsku”, nasuwa się jeden wniosek – zainteresowanie nieruchomościami na terenie Trójmiasta jest ogromne. Wiele jest osób, które chcą zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu, a jedyną przeszkodą jest brak wystarczających środków. To jednak nie musi być przeszkodą – jako ekspert finansowy pomogę uzyskać kredyt hipoteczny.

Kredyt hipoteczny – jak wybrać najlepszy?

Własny dom (fokus)

Kredyt hipoteczny to forma wsparcia finansowego, dzięki któremu można nabyć konkretną nieruchomość. Z dostępem do tego rodzaju kredytów nie jest trudno – właściwie każdy bank ma go w swojej ofercie. Problemem może być wybór najkorzystniejszej oferty – nie wszyscy są w stanie oszacować czy kredyt z prowizją 0% i marżą 1,7% będzie lepszy niż kredyt z prowizją 1% i marżą 1,5%.

Wcale jednak nie muszą być Państwo ekspertami w tej dziedzinie – jako pośrednik kredytowy w Trójmieście służę swoją wiedzą i doświadczeniem.

Biorąc pod uwagę zdolność kredytową oraz inne warunki stawiane przez banki, pomogę w wyborze najbardziej optymalnej oferty. Dzięki moim kompetencjom zwiększą Państwo szanse na uzyskanie kredytu – także w przypadku osiągania dochodów:

  • w ramach umowy o pracę na czas określony
  • pochodzących z zasiłku macierzyńskiego
  • z działalności wykonywanej osobiście, tj. umowy o dzieło, umowy zlecenie.

Na przestrzeni lata udało mi się również pomóc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości bez wymaganego wkładu własnego czy na zakup nieruchomości wraz  kredytem gotówkowym na wykończenie mieszkania.

Pomoc w wyborze kredytu – dlaczego ja?

Pomoc w wyborze kredytu hipotecznego może okazać się niezbędna. Zastanawiają się Państwo, dlaczego mieliby skorzystać właśnie z mojego wsparcia? Poniżej prezentuję najważniejsze korzyści.

  • Nie jestem przedstawicielem jednego banku, dlatego działam wyłącznie w Państwa interesie.
  • Posiadam bardzo bogatą ofertę kredytów hipotecznych – wszystkie liczące się banki w Polsce.
  • Koszt kredytu hipotecznego udzielonego za moim pośrednictwem jest na takim samym poziomie jak w banku.
  • Na moją opinię pracuję przez wiele lat. Większość moich nowych klientów pochodzi z poleceń. Nie zależy mi na jednorazowym kontakcie, tylko na wieloletniej współpracy i Państwa zadowoleniu dlatego zawszę pomogę wybrać najkorzystniejszą ofertę.
  • Pomogę przebrnąć przez wszystkie niuanse i kruczki w umowach. Dzięki temu dokładnie poznają Państwo wszystkie koszty kredytu hipotecznego.
  • Spotkania odbywają się w moim biurze w centrum Gdańska, gdzie w pełnej dyskrecji porozmawiamy o Państwa potrzebach.
  • Nie ponoszą Państwo żadnych kosztów.  Wynagrodzenie otrzymuję od banków w momencie uruchomienia kredytu.

Jeżeli chcą Państwo zaciągnąć kredyt hipoteczny z ratą dopasowaną do możliwości finansowych, serdecznie zapraszam do kontaktu.

 

Biuro

Jacka Malczewskiego 8/6

80-107 Gdańsk

Zapraszam do kontaktu

przy użyciu

Formularza kontaktowego

Kontakt

Telefon: 660 205 797

E-mail: biuro@finansowypiotr.pl