Ekspert finansowy i kredytowy - Piotr Witecki

piotr Witecki

Szukają Państwo pomocy eksperta finansowego? Idealnie Państwo trafili! Nazywam się Piotr Witecki i jestem licencjonowanym agentem kredytowym. Jako ekspert kredytowy zdobyłem uznanie Klientów w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Ponad 16-letnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje sprawiają, że moje biuro finansowe jest jednym z najchętniej wybieranych w Trójmieście. Moje kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty i nagrody.

W roku 2019, 2020, 2021 oraz 2022 zdobyłem dyplom za najwyższą wartość pozyskanych kredytów dla klientów z województwa Pomorskiego. W swojej codziennej pracy kieruję się etyką zawodową oraz szeroką wiedzą ekspercką.

Pomoc eksperta kredytowego z Gdańska i Gdyni

Pomoc eksperta kredytowego polega na udzielaniu wsparcia przy wyborze dopasowanych produktów finansowych oraz pomocy w uzyskaniu pozytywnej decyzji o udzieleniu kredytu. Zdobyta wiedza praktyczna oraz ukończone studia ekonomiczne pozwalają mi na efektywną pracę, co przekłada się na sukcesywnie powiększające się grono usatysfakcjonowanych Klientów.

Moja historia…

Na początku mojej działalności jako ekspert kredytowy w Gdańsku i okolicach, moi znajomi polecali mnie swoim znajomym. Zanim zdążyłem się obejrzeć miałem za sobą rok pracy i kilkudziesięciu zadowolonych Klientów. I tak to się zaczęło. Telefon coraz częściej zaczął wyświetlać nieznajome numery – byli to nowi Klienci z polecenia od poprzednich. W ciągu 16 lat udało się zrealizować prawie 3000 kredytów hipotecznych.

Bardzo szybko zorientowałem się, że taki sposób działania jest dla mnie najlepszy. Jestem profesjonalistą i każdego Klienta traktuję wyjątkowo. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam jego dobro i zawsze daję z siebie 110%. To sprawia, że Klienci tak chętnie i często polecają mnie kolejnym znajomym. Dzięki temu moje wsparcie nie ogranicza się do jednorazowego spotkania, a przeradza się w wieloletnią przyjazną współpracę.

finansowy piotr - ciepłomiło nieruchomości

Dobry zespół to podstawa

W pewnym momencie należało oddać część zadań, aby móc pomagać realizować więcej spraw.

Zastępca Małgorzata Stępkowska, dba aby procesy kredytowe przebiegały tak szybko, jak to tylko możliwe.

zespół finansowy piotr

Doświadczenie? Mamy wieloletnie!

Jako wyjadaczki bankowych zagadnień, Renata Król oraz Mirka Błaszczyk sprawiają, że trudne sprawy finansowe stają się łatwe i przejrzyste.

Nasz zespół

Piotr Witecki

Piotr Witecki

Ekspert kredytowy

Małgorzata Stępkowska

Małgorzata Stępkowska

Zastępca

Renata Król

Renata Król

Ekspert kredytowy

Mirka Błaszczyk

Mirka Błaszczyk

Ekspert kredytowy