Kredyt konsolidacyjny

Posiadają Państwo kilka kredytów, których łączna rata powoli staje się znacznym obciążeniem domowego budżetu? Spłacając kilka zobowiązań jednocześnie i chcąc obniżyć wysokość miesięcznych rat, warto pomyśleć o kredycie konsolidacyjnym. To rozwiązanie, dzięki któremu można wyjść na finansową prostą i uniknąć problemów z terminową spłatą zaciągniętych zobowiązań.

Pośrednik kredytowy – profesjonalna pomoc

Jako pośrednik kredytowy coraz częściej spotykam się z sytuacją, w której kredytobiorcy poszukują rozwiązań pozwalających na odciążenie domowego budżetu. Mając dostęp do szerokiej oferty instrumentów finansowych, pomogę wybrać najkorzystniejszy kredyt konsolidacyjny lub refinansowy.

Accountant working at the office

Moja oferta skierowana jest do osób spłacają kilka kredytów jednocześnie, np.:

  • mają na swoim koncie kredyt hipoteczny
  • spłacają kredyt gotówkowy
  • korzystają z karty kredytowej
  • spłacają zakupy ratalne, itp.

W zależności od łącznej wysokości Państwa zobowiązań oraz od zdolności kredytowej, pomogę uzyskać wsparcie finansowe. Dobiorę przy tym optymalny okres spłaty – tak, by wysokość raty była dostosowana do aktualnej sytuacji materialnej.

Pomoc w wyborze kredytu – dlaczego ja?

Oferuję profesjonalną pomoc w wyborze kredytu konsolidacyjnego, rzetelnie podchodząc do analizy sytuacji materialnej Klienta. Z moich usług warto skorzystać, ponieważ:

  • nie jestem przedstawicielem żadnego banku – działam wyłącznie w Państwa interesie
  • mogą Państwo uzyskać ofertę bardziej atrakcyjną niż w banku
  • pomogę przebrnąć przez wszystkie procedury bankowe – tak, by czas oczekiwania na wypłatę środków skrócić do minimum
  • nie ponoszą Państwo żadnych kosztów

Jako rzetelny agent hipoteczny i ekspert finansowy, na swoje rekomendacje musiałem ciężko pracować przez wiele lat. Ukończyłem studia na kierunku finanse oraz zdobywałem doświadczenie w wielu renomowanych firmach.

Na co dzień doradzam w różnych, często bardzo skomplikowanych sprawach. Pomogłem już wielu osobom uniknąć kłopotów finansowych. Inni nie chcieli z nimi nawet rozmawiać.